Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w sieci Internet i potrzebujesz strony „na start” to dobrze trafiłeś

Cennik usług hostingowych

Hosting hmm... Co to takiego? To takie specjalne miejsce które jest podłączone do Internetu 24h, w tym miejscu znajduje się tzw. Serwer na którym umieszczona będzie Twoja strona internetowa. Miejsce to zazwyczaj posiada ochronę, klimatyzowane wnętrze tak aby Twoje dane były bezpieczne.

Dlaczego warto mieć dobry hosting? Szybko ładująca się strona internetowa to podstawa. Klient który czeka na wczytanie strony dłużej niż 10 sekund – najczęściej opuszcza stronę i przechodzi do konkurencji.

U mnie otrzymasz konto hostingowe w 100% dopasowane do twoich potrzeb. Nie będziesz płacił za to czego nie potrzebujesz. .

Wizytówka firmowa 

Hosting wizytówki zależny jest tylko i wyłącznie od średniej w skali miesiąca ilości wejść na stronę:

0-30 unikalnych odwiedzin (UU) – hosting za darmo
31-70 UU – 50 zł brutto/rok
71-150 UU – 100 zł brutto/rok
151 – i więcej – 200 zł brutto/rok

Jak liczymy ilość odwiedzin? Dla każdej zainstalowanej na naszych serwerach strony internetowej podpinana jest statystyka „awstats” w której widzimy jak np. na obrazku poniżej że średnia z miesiąca to 19 UU odwiedzin dzienne – ten klient ma hosting za darmo

Poczta email:

Do każdej wizytówki możemy założyć 3 konta email o pojemności 1GB. Każde następne konto za dodatkową opłatą 15 zł brutto/rok. Zwiększenie pojemności konta – każdy następny 1GB – 10zł/rok

CMS

Hosting dla systemów CMS ze względu na większe obciążenie procesora serwera jest bardziej wymagający niż tradycyjny hosting wizytówki strony.

0-10 unikalnych odwiedzin (UU) – hosting za darmo
11-30 UU – 50 zł brutto/rok
31-200 UU – 100 zł brutto/rok
200-500 UU – 300 zł brutto/rok
500-1000 UU – 500zł brutto/rok
Powyżej 1000 UU – przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną.

Jak liczymy ilość odwiedzin? Dla każdej zainstalowanej na naszych serwerach strony internetowej podpinana jest statystyka „awstats” w której widzimy jak np. na obrazku poniżej że średnia z miesiąca to 115 UU odwiedzin dzienne – ten klient za hosting zapłaci 100zł brutto/rok

Poczta email:

Do każdej strony możemy założyć 10 kont email o pojemności 1GB. Każde następne konto za dodatkową opłatą 10 zł brutto/rok. Zwiększenie pojemności konta – każdy następny 1GB – 5zł/rok

Administracja & opieka

Warunki administracji ustalane są indywidualnie na podstawie podanych informacji: zakres administracji, częstotliwość administracji itp.
Oferujemy również usługę administracji nad serwerami. Więcej szczegółów w dziale hostingu.

tanie strony www krosno
Który pakiet wybrać?

Miesiąc testów na naszym hostingu za darmo. Po miesiącu oszacujemy ilość realnych wejść na twoją stronę WWW.
Co się stanie gdy przekroczę wybrany limit UU, przejście na wyższy pakiet proponujemy dopiero po 2 miesiącach od przekroczenia wykupionego limitu np. w styczniu wykupiłeś usługę z darmowym hostingiem, w lutym i w marcu przekroczyłeś limit dopiero w kwietniu zostanie naliczona proporcjonalnie w skali roku oplata za większy limit.
Każde konto hostingowe ma ustawioną pojemność na 2GB, po jej przekroczeniu opłata za kolejny 1GB – 1zł brutto (poczta nie jest tutaj wliczana)
Nasze konta są administrowane przez Nas. Nie otrzymasz tutaj dostępu do panelu gdzie będziesz mógł sam zakładać konta email itp. – wszystko odbywa się za pomocą specjalnej strony – te usługi wykonujemy w cenie hostingu.

Rozwiń swoją firmę dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Twój sukces jest naszym sukcesem!

Dane kontaktowe

  • Telefon
  • Godziny otwarcia
    PN-PT 11:00 - 20:00

Napisz do nas: