Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w sieci Internet i potrzebujesz strony „na start” to dobrze trafiłeś

 tworzenie stron www krosno
Wizytówka firmowa

Otworzyłeś właśnie firmę i chcesz się pokazać z jak najlepszej strony? Początki są trudne i nie chcesz wydawać pierwszych zarobionych pieniędzy na zaawansowaną stronę internetową? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie to świetnie ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Zamów już dziś swoją wizytówkę w Internecie i pokaż się z jak najlepszej strony.

Wizytówka firmowa to nic innego jak prosta strona internetowa napisana w języku html która umożliwia przedstawienie twojej oferty, informacji o firmie, kontaktu z twoją firmą w bardzo prosty sposób za pomocą specjalnie przygotowanej strony internetowej. Strona ta zawiera wszystkie informacje które są potrzebne aby wzbudzić zainteresowanie Twoją firmą.

Twoja firmowa wizytówka w sieci będzie zawierała takie podstrony jak: o firmie, oferta, galeria, kontakt z mapą dojazdu oraz integrację z social media – tak to na początek wystarczy. Zamawiając wizytówkę firmową otrzymasz: domenę czyli adres twojej strony internetowej np. twoja_nazwa.pl, hosting dla strony internetowej oraz do 5 skrzynek email (po 2gb pojemności każda) na rok za darmo.

Jak długo trwa wykonanie wizytówki firmowej? Czas wykonania nie powinien przekroczyć 7 dni lub maksymalnie 14 - od akceptacji projektu graficznego twojej wizytówki. Warunkiem koniecznym do ukończenia projektu jest posiadanie treści, zdjęć które mają być umieszczone na tworzonej stronie.

Profesjonalne strony (CMS)

Twoja firma się rozrasta i potrzebujesz nowej strony internetowej lub wystartowałeś z nowymi projektami i potrzebujesz rozbudować istniejącą stronę internetową. Dla mnie to nie problem. Wykonam dla Ciebie profesjonalną stronę internetową wraz z system CMS.

Co to takiego ten CMS zapytasz? To nic innego jak system zarządzania treścią (z języka angielskiego Content Management System). W skrócie wszystkie treści zapisane są w bazie danych a następnie wyświetlane na dynamicznych stronach internetowych w odpowiednich miejscach. Edycja tych danych polega na wprowadzeniu zmian poprzez uprawnionego administratora strony w bardzo podobny sposób jak np. edycja tekstu w bardzo popularnym Wordzie. Zamawiając u mnie system CMS otrzymasz krótką instrukcję jak ten system obsługiwać (instrukcja jest dedykowana specjalnie dla twojej strony).

Zalety takiego rozwiązania: Nie musisz być programistą aby zmieniać treść na stronie, nie ograniczona ilość podstron.

Jeżeli nie czujesz się na siłach możesz wykupić administrację strony internetowej u mnie. Jeżeli zdecydujesz się na ten krok to domenę i serwer otrzymasz za darmo na tak długo jak będziesz korzystał z usługi administracji. Cena może się zmienić gdy ruch na twojej stronie będzie generował dużo większe obciążenie serwera – szczegóły w ofercie hostingu.

Jak długo trwa wykonanie strony CMS? Czas wykonania nie powinien przekroczyć 14 dni lub maksymalnie 21 - od akceptacji projektu graficznego. Warunkiem koniecznym do ukończenia projektu jest posiadanie treści oraz zdjęć które mają być umieszczone na tworzonej stronie.

Administracja & opieka

Warunki administracji ustalane są indywidualnie na podstawie podanych informacji: zakres administracji, częstotliwość administracji itp.
Oferujemy również usługę administracji nad serwerami. Więcej szczegółów w dziale hostingu.

Cennik

Wizytówka firmowa 

Jeżeli nie masz jeszcze swojej domeny, serwera zaoferuję ci stworzenie kompletnej strony internetowej za 799 zł brutto + dodatkowe opłaty po roku.

Jeżeli masz już wykupioną domenę i serwer to koszt wykonania takiej wizytówki to tylko 599 zł brutto + wgranie i konfiguracja na twoim serwerze za darmo.

Jakie będą dodatkowe koszty po roku? nie powinny przekroczyć 249 zł brutto rocznie (serwer + domena + administracja stroną - do 12 zmian w ciągu roku). Koszt utrzymania może się zwiększyć w przypadku gdy twoja wizytówka będzie generowała bardzo duży ruch zgodnie z cennikiem usług hostingowych.

Wizytówka, która jest utrzymywana na twoich serwerach ma jedną wadę, każdą zmianę na stronie internetowej musisz zlecić programiście a to kosztuje. Jeżeli potrzebujesz bardziej rozbudowanego serwisu w którym będziesz mógł edytować w dowolnym czasie treść to oferujemy stworzenie strony internetowej CMS lub wykupienie usługi administracji strony. Więcej informacji znajdziesz w cenniku poniżej.

CMS

Koszt strony CMS to około 2499 zł brutto chyba że strona będzie wymagała napisania dodatków specjalnie dostosowanych dla twoich potrzeb. To wszystko ustalimy podczas rozmowy telefonicznej bądź email.

Abym mógł przygotować rzetelną wycenę będę potrzebował informacji co ma być na Twojej stronie internetowej. Kilka przykładowych stron które Państwu się podobają.

Administracja & opieka

Warunki administracji ustalane są indywidualnie na podstawie podanych informacji: zakres administracji, częstotliwość administracji itp.
Oferujemy również usługę administracji nad serwerami. Więcej szczegółów w dziale hostingu.

tanie strony www krosno
Bądź pierwszy

Nie daj się wyprzedzić konkurencji. Wyjdź przed szereg. Zleć stworzenie strony profesjonalistą.

Rozwiń swoją firmę dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Twój sukces jest naszym sukcesem!

Dane kontaktowe

  • Telefon
  • Godziny otwarcia
    PN-PT 11:00 - 20:00

Napisz do nas: